CHCI PODPOŘIT COVIDI

Brýle CoVidi se snažíme dodávat našim zdravotníkům zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek. 

Tím jsme ovšem závislí na dobrých lidech, kteří chtějí zdravotníkům dopřát ostrého zraku. Je to vlastně investice sám do sebe. Za zdravotníky, kteří na nás dobře uvidí budeme rádi všichni. 

Pokud nás budete chtít podpořit, učiňte tak na stránce Donio.cz, kde vedeme veřejnou sbírku Zrak Zdravotníkům.

Náklady na jeden klip CoVidi včetně magnetů, dioptrií a lidské námahy jsou cca 300 - 900Kč, podle složitosti, typu klipu, dioptrií atd...

Naše základna je v Optice Policar v Praze, kde klipy vyrábíme a kompletujeme, dílčí činnosti ovšem většinou probíhají u nás doma. 

Velmi nám pomáhá firma Essilor, která vyrábí brýlová skla a náš projekt podporuje. 

Firma Unimagnet, nás podporuje ze strany výroby magnetů a nezapomenutelný dík patří Pražskému humanitnímu gymnáziu za propůjčení 3D tiskáren a materiálu, který neúnavně tiskneme. Dále velmi děkujeme za spolupráci a zapůjčení tiskáren Ústavu jaderné fyziky AV ČR. 

Nepůjde to tak ale věčně. Tiskárny vrátíme a podpora v rámci levnějších materiálů také nemůže trvat dlouho. 

Peníze vybrané na transparentním účtu použijeme primárně na splacení faktur za materiál na výrobu klipů a nákup vlastního vybavení - tiskáren a materiálu - abychom byli soběstační a mohli dopřávat dobrého vidění zdravotníkům i nadále. Další využití bude samozřejmě na vývoj, protože nikdy není produkt tak dobrý, aby se nedal vylepšit :-)