CHCI PODPOŘIT COVIDI

Brýle CoVidi se snažíme dodávat našim zdravotníkům zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek. 

Tím jsme ovšem závislí na dobrých lidech, kteří chtějí zdravotníkům dopřát ostrého zraku. Je to vlastně investice sám do sebe. Za zdravotníky, kteří na nás dobře uvidí budeme rádi všichni. 

Pokud nás budete chtít podpořit, učiňte tak na stránce Donio.cz, kde vedeme veřejnou sbírku Zrak Zdravotníkům.

Zatím se nám z peněz veřejné sbírky a dalších darů podařilo zhotovit a distribuovat přes 200 brýlí pro české zdravotnictví. Naše brýle používá například ZZS hl. m. Prahy, ZZS Libereckého kraje, ZZS Královéhradeckého kraje, ale také nemocnice Tábor, nemocnice Příbram a mnoho dalších stanovišť po celé ČR. 


Naše základna je v Optice Policar v Praze, kde klipy vyrábíme a kompletujeme, dílčí činnosti ovšem většinou probíhají u nás doma. 

Velmi nám pomáhá firma Essilor, která vyrábí brýlová skla a náš projekt podporuje. 

Firma Unimagnet, nás podporuje ze strany výroby magnetů a nezapomenutelný dík patří Pražskému humanitnímu gymnáziu za propůjčení 3D tiskáren a materiálu, který neúnavně tiskneme. Dále velmi děkujeme za spolupráci a zapůjčení tiskáren Ústavu jaderné fyziky AV ČR. 

Děkujeme společnosti Prusa research za skvělé slevy na jejich bezkonkurenční tiskárny!

Peníze vybrané na veřejné sbírce použijeme primárně na splacení faktur za materiál na výrobu klipů a nákup vlastního vybavení - tiskáren a materiálu - abychom byli soběstační a mohli dopřávat dobrého vidění zdravotníkům i nadále. Další využití bude samozřejmě na vývoj, protože nikdy není produkt tak dobrý, aby se nedal vylepšit :-)